Grafika – jeden z podstawowych obok malarstwa i rzeźby działów sztuk plastycznych. Obejmuje techniki pozwalające na powielanie rysunku na papierze lub tkaninie z uprzednio przygotowanej formy. Zależnie od funkcji rozróżniamy grafikę artystyczną zwaną też warsztatową oraz grafikę użytkową zwaną też stosowaną.
(…) Grafika użytkowa to dziedzina grafiki i drukarstwa artystycznego służąca celom użytkowym. Związana jest z rynkiem wydawniczym i reklamą. Grafika użytkowa obejmuje plakat, ilustracje, druki okolicznościowe, magazyny, gazety, znaczki pocztowe, banknoty, ekslibrisy i liternictwo.” – źródło: pl.wikipedia.org

GRAFIKA

Tworzymy grafikę zgodnie ze wskazówkami i oczekiwaniami klienta. Jeśli potrzebujesz grafikę użytkową do druku, do użycia w internecie, czy grafikę wektorową, skontaktuj się z nami.

Nasz zespół w krótkim czasie przygotuje dla Ciebie projekty wstępne, które po zatwierdzeniu zostaną przekonwertowane w pliki końcowe o wymaganych parametrach i zapisane w odpowiednim formacie.

Nasz zespół grafików specjalizuje się również w tworzeniu różnego rodzaju logotypów.

REKLAMA

Jeśli potrzebujesz reklamę graficzną do zamieszczenia w internecie lub na materiałach drukowanych skontaktuj się z naszym zespołem grafików. Przygotujemy dla Ciebie nie tylko grafikę, ale również pomożemy stworzyć adekwatne i chwytliwe hasło reklamowe, które sprawi, że Twoja reklama nie będzie niezauważona.